AUROOM вiд Centrsvet - переможець престижних конкурсiв у царинi дизайну

Среда, июля 29, 2020 - 16:45
Багатофункцiональна система Auroom Centrsvet

Світлова латунна система Auroom від Centrsvet- переможець міжнародної премії дизайну A'Design Award (Italy). Це не просто нагорода, а показник чудової якості в дизайні, премія, яку визнають у всьому світі. Конкурс об'єднує дизайнерів, виробників і представникiв преси для створення єдиного простору, де будуть представлені найкращі продукти та послуги. Заявки на участь в конкурсі анонімно оцiнюються впливовим журі, що складається з досвідчених академіків, видних журналістів і авторитетних професіоналів. Премією відзначаються оригінальні, функціональні та ефективні проекти, які допомагають світу стати краще.

Нова світлова система з ЧИСТОЇ ЛАТУНІ. 
Накладний тип монтажу, будь-яка довжина і конфігурація! Дозволяє легко змінювати кількість світильників і їх розташування. Світильник встановлюється в потрібному місці і вільно переміщається уздовж треку. Система може бути встановлена ​​на будь-якому етапі ремонту. Управління по протоколу 1-10V або DALI в залежності від блоку живлення (що підбирається окремо).

СВіТИЛЬНИКИ AUROOM
В основі дизайну системи можливість підбирати різні світильники і їх кількість. Світильники можуть бути встановлені в будь-якому необхідному місці і легко пересуваються уздовж треку.

НАГОРОДИ
Переможець міжнародних премій в галузі дизайну:
A'Design Award & Competition 2020 року, Італія.
German Innovation Award, Німеччина.